< návrat zpět

Provizní | Affilate systém

Co je partnerský / affiliate program a komu je určen?

Partnerský / affiliate program je určen pro všechny vlastníky webových stránek, jenž chtějí jejich prostřednictvím vydělávat. Partnerem může být jakýkoliv externí subjekt (fyzická osoba - podnikatel nebo právnická osoba), jenž se zaregistruje do partnerského / affiliate programu.

Fungování affilate / partnerského programu:

Partner, po úspěšné registraci, vytvoření svého účtu a vygenerování unikátního identifikačního kódu, umístí na své webové stránky reklamní plochu/y provozovatele partnerského / affiliate programu. Dojde-li ke „kliknutí“ na reklamní plochu a dojde-li k objednání placených služeb je tato objednávka zaznamenána na partnerově účtu.

Zprostředkovatelská provize:

Provize se vyplácí po plném zaplacení ze strany objednavatele na požádání. Výše provize je z registrace firmy 30% a objednávky reklamní plochy 40%.

Kontakt pro registraci do partnerského programu

Pro registraci do partnerského programu zde zašlete kontaktní informace.

Váš e-mail
Předmět
Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Zpráva

Propagační materiál

Umístěte si naší ikonku na náš web.

Firmy z regionu Firmy z regionu

Zdrojový kód ke zkopírování:
<a href="http://firmyzregionu.cz" target="_blank"><img src="http://firmyzregionu.cz/Banner 120- 240.jpg" alt="Firmyzregionu - informační portál" border="0"></a>


<a href="http://firmyzregionu.cz" target="_blank"><img src="http://firmyzregionu.cz/Banner 125 - 125.jpg" alt="Firmyzregionu - informační portál" border="0"></a>